Магнітний вініл з білим покриттям ПВХ - еластичний полімерний матеріал з магнітними властивостями.
Підійде для нанесення зображення відразу на матеріал при сольвентному та ультрафіолетовому друку (UV - або УФ-друк).
Застосовується для виготовлення:
- рекламних та сувенірних магнітів;
- магнітних дошок на холодильники;
- магнітних візиток та календарів;
- блокнотів на магніті і магнітних закладок;
- магнітних пазлів, фоторамок, розвиваючих ігор;
- знімних рекламоносіїв для автомобілів та зовнішньої реклами.
Придбати магнітний вініл з білим PVC покриттям можна в рулонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма випуску | Рулон |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 15000 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Товщина | 0.9 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Біле |
| Довжина рулону | 15м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴/рулон
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



